Нагідки - лікувальні властивостіАкація - лікувальні властивостіВолошка - лікувальні властивостіСпориш звичайний - лікувальні властивостіКалина - лікувальні властивостіБереза - лікувальні властивостіКвасоля - лікувальні властивостіБузок - лікувальні властивостіЗвіробій - лікувальні властивостіПодорожник - лікувальні властивості
Такий корисний та важливий сніданок

Яким повинен бути правильний повноцінний сніданок?
Людям, які в більшості працюють фізично, потрібно вживати продукти, які містять білки, чудовим сніданком такого типу буде англійський сніданок – омлет. Можна додати до нього трішки овочів та скибку зернового хліба, а також чай з молоком і шматок сиру з низьким вмістом жирів. Від такого сніданку ви точно не поправитесь, а організм отримає заряд на весь день.Людям, які в більшості працюють розумово, потрібен легкий сніданок, який допоможе зосередитись на роботі. Чудовим джерелом розумової енергії є сніданок, насичений вуглеводами. Це здебільшого натуральні продукти такі як мед, сухофрукти, мюслі, а також молочні і кисломолочні продукти зниженої жирності. В якості такого легкого сніданку може бути порція вівсяної каші та фрукти. Якщо ви проспали, то виручать мюслі, залиті кефіром чи йогуртом.
Чим корисні сніданки?
- Науковцями доведено, що:
- В людей, які систематично пропускають сніданок, обмін речовин відбувається повільніше у 5 разів ніж зазвичай, а в людей, які снідають – в 5 разів швидше.
- Продукти, які містять вуглеводи краще з'їдати до 16 години. Сніданок, багатий на вуглеводи - це не лише засіб боротьби з зайвою вагою. Він також допомагає вирішувати проблеми з кровообігом в людей, які схильні до повноти.
- Повноцінний корисний сніданок, особливо той, який складається з каш, допомагає знизити рівень холостерину в крові. Які відомо, холестерин – це основний фактор ризику серцево-судинних захворювань.
- Ранковий прийом їжі також може врятувати від утворення каменів у жовчному міхурі. Адже будь-яке голодування, відмова від сніданків в тому ж числі, збільшує ризик захворювань жовчного міхура.
Читайте також: Піраміда здорового харчування і Гарвардська тарілка – що й до чого, та як у нас.
Особливості корисного та здорового сніданку:
- Яким би калорійним не був сніданок, він не відобразиться на фігурі. Тому що від ранку до обіду обмін речовин максимально інтенсивний, бо вся енергія, яка потрапляє разом з сніданком в рганізм, вичерпується протягом усього дня. Та незважаючи на це, краще, щоб сніданок був корисний. Дієтологи рекомендують починати день з їжі, багатої на клітковину, білки і вуглеводи.
- Корисні сніданки мають бути поживними, але не важкими, і різноманітними. Для таких сніданків підійде цільнозерновий хліб, знежирений сир, овочі та фрукти, яйця, куряче м'ясо, кефір та йогурт. З цих всіх продуктів можна приготувати безліч смачних та корисних страв. Наприклад, гарним варіантом для сніданку буде омлет овочами, салат, заправлений сметаною, бутерброди з твердим сиром та курячим м'ясом.
- Добре їсти на сніданок каші, особливо гречану, вівсяну та рисову. Краще, звичайно, їх готувати без цукру на воді або на знежиреному молоці. Також можна їсти мюслі з фруктами чи без них; можна додавати мед, горіхи, соки та молоко (знежирене). А от від копченостей, солодощів, паштетів, випічки з пшеничної муки та інших шкідливий продуктів краще відмовитись.
Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!
➡ Приват 4149629353047269
➡ Monobank: 4441114410047144
➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com
Дякуємо!
Схожі статті
Не забудьте підписатися на Наш канал:
Рекомендуємо
Випадкова стаття
Популярні статті
Як прискорити метаболізм (обмін речовин)Продукти, що знижують тискБулгур: користь та шкодаЛляна олія: користь та шкодаЦинк у продуктах харчування та його користьЧи можна їсти на ніч та скільки спати, щоб не набирати вагуКіноа: користь та шкодаНут: користь та шкодаБілокачанна капуста: користь та шкодаКуркума: користь та шкода
Продукти, що знижують тискЗастій жовчі: причини, симптоми та лікуванняЧи можна їсти на ніч та скільки спати, щоб не набирати вагуМагнітні бурі і їх вплив на людину70 причин займатися бігом (на основі наукових досліджень)Таємнича хвороба, яка перетворює життя на пекло. Що ми знаємо про мігреньЧому набрякають ноги влітку та як зняти набрякЩо таке підлітковий вік. Відносини батьків і підліткаЯк зробити ранок продуктивнимІдеальна вага: способи розрахунку, в залежності від віку, зросту та типу фігури