Ланч бокс дієта, або дієта по Кемерон Діас

Photo of author

By fersht

dieta-cameron-dias

Хтось може подумати, що голлівудським зіркам непотрібні виснажливі дієти, для них неважливо харчуватись правильно і слідкувати за своєю фігурою. Адже вони користуються послугами пластичних хірургів, які при будь-яких проблемах, зможуть допомогти знаменитостям. Але це абсолютна брехня.

Суть і користь дієти

Всім відома актриса Кемерон Діас, яка визнана одною з найсексуальніших жінок за рейтингом журналу Maxim, як ніхто інша знає, що без особливих дієт їй би не вдалося підтримувати тіло в бездоганному стані в свої 45 років. Тому вона звернулася до фітнес-гуру Саймона Ловела з особистим побажанням – скласти для неї дієту, враховуючи плідний графік роботи. Так і з’явилась ланчбокс дієта.

Суть раціону полягає в тому, що людина повинна харчуватися часто та невеличкими порціями. Найкращим варіантом є 8-ми разовий прийом їжі, але для початку досить і 6-ти разів на добу. Пропорції ланч бокса повинні відповідати такому співвідношенню: 60% – фрукти і овочі, 30% – білок, а 10% – відповідно нежирна заправка.

Така дієта має декілька значних плюсів, таких як:

  • розганяється метаболізм (пришвидшується обмін речовин);.
  • рівень цукру в крові підтримується в нормі (3,5-5,5 ммоль/л);.
  • організм очищається від шлаків;.
  • сприяння схудненню, окрім того, вага тримається на одному рівні;.
  • запобігання утворенню закрепів.
lanchbox-1

Ланчбокси для всіх

Однозначно, користь від дробного харчування – це не міф. На даний момент такий вид дієти набуває все більшої популярності. Кожна сучасна жінка намагається слідкувати за своїм раціоном. Особливо це стосується бізнес-леді, офісних працівників, які в силу своєї зайнятості, часто можуть пропустити прийом їжі або перекусити на ходу. Ланчбокс дієта є ідеальною в такому випадку. Взявши з собою контейнери з ланчем чи перекусом, навіть в бурхливому ритмі великого міста, можна залишатись ситим і здоровим. Тим паче, що в наш час для таких прийомів їжі є безліч підходящого посуду.

Ланч бокси, контейнери та бутербродниці стали невід’ємною частиною життя кожного. Величезний вибір і різноманіття цих незамінних пристосувань здивує вас. Відвідавши сайт Panama за цим посиланням – https://panama.ua/categorys/200665/, ви зможете переконатись в цьому. Цікавий і барвистий дизайн, особливо сподобається дітям. Для них тут зібрані улюблені мультяшні герої та казкові персонажі. Знайдуться і більш консервативні і стримані моделі для батьків.

Про протипокази дієт читайте тут – Дієти. Досьє

Цікаво також: Середземноморська дієта: 10 кроків

. .

Арахіс: користь та шкода

Чорнослив: користь та шкода