Нагідки - лікувальні властивостіАкація - лікувальні властивостіСпориш звичайний - лікувальні властивостіВолошка - лікувальні властивостіКалина - лікувальні властивостіКвасоля - лікувальні властивостіБереза - лікувальні властивостіБузок - лікувальні властивостіЗвіробій - лікувальні властивостіПодорожник - лікувальні властивості
Як схуднути? Прянощі і пристрасті, або що таке сенсорна насиченість?

А тепер запитання: «після якої їжі за годину захочеться перекусити знову?». Отже чому після бургера і картоплі фрі? Якщо брати до уваги енергетичну цінність, то це набагато калорійніша їжа.
Людина має такі органи чуття: як смак, запах, зір, дотик і слух. За рахунок органів чуття людина сприймає світ, отримує інформацію про навколишнє середовище. Коли людина смакує їжу, то отримує багато інформації про їжу. Зокрема, ми розрізняємо такі види смаку: кисле, солене, солодке, гірке і смак білкової їжі (умамі рецептори), а теплові рецептори визначають температуру їжі.
Читайте також: Піраміда здорового харчування і Гарвардська тарілка – що й до чого, та як у нас.
Від різноманітної їжі ми, так би мовити, отримуємо відчуття сенсорної насиченості, ситості і задоволення. Чим більше сенсорів залучено, тим швидше настане сенсорна насиченість. Добрі ресторани вміло використовують різні приваблення, щоб створити необхідну ауру навколо їжі.
Треба бути відвертим, у нашому прикладі про дві їжі, справа не лише в смаку, запаху і вигляді їжі. Тут своє значення має: структура їжі, кількість клітковини і води, і доступність вуглеводів (високий глікемічний індекс), проте всі ми любимо ходити в улюблене затишне кафе чи ресторан, де готують нашу улюблену страву. Чи не так?
Отже, людина має отримувати задоволення від їжі! Ми не лише їмо білки, жири і вуглеводи, ми отримуємо інформацію про їжу і навколишнє середовище, в результаті в нас формується позитивна емоція, відчуття задоволення. Ми більше довіряємо життю, що усе буде добре!
Їж мене, пий мене, шаленій
Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!
➡ Приват 4149629353047269
➡ Monobank: 4441114410047144
➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com
➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc
Дякуємо!
Схожі статті
Не забудьте підписатися на Наш канал:
Рекомендуємо
Випадкова стаття
Популярні статті
Рукола: користь, шкода та вплив на організмІнтервальне голодування 16 на 8: новий міф чи реальна користьЯк прискорити метаболізм (обмін речовин)Лохина - користь та шкода Кабачок: користь та шкода30 правил схуднення, що працюютьКориця, властивості та протипоказанняМеню на 7 днів, щоб схуднути, 1500 калорій щоденноАвокадо - користь та шкода Магній: вміст в продуктах харчування та користь для організму
Застій жовчі: причини, симптоми та лікування70 причин займатися бігом (на основі наукових досліджень)Вкусив кліщ. Що робити?Порушення сну. Причини, симптоми та профілактика безсонняЯк позбутися прищів?Хвора щитовидна залоза — хвора людинаЯк зробити ранок продуктивнимЧому набрякають ноги влітку та як зняти набрякДихай глибше, живи краще: дихальні техніки для заспокоєння та зниження стресуЯк вигідно та без ризиків придбати ліки онлайн