Чому ми неприємно пахнемо
Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Чому ми неприємно пахнемо

zapah.jpg (70.54 Kb)

Сучасна людина зарозуміло не помічає те, що відомо будь якій кішці або собаці. Природний запах тіла - ось що насправді притягує або відштовхує. Саме природний натуральний запах шкіри, геніталій будить древній інстинкт продовження роду. Від нього залежить вибір або відкидання партнера. І його не вбити ніякими дезодорантами або парфумами.

Звідки береться запах тіла

Зазвичай вважається, що запах людини - це запах його поту. Насправді піт абсолютно не має запаху. Запах же з'являється в силу існування у людини особливих мікроорганізмів, які переробляють піт в жири. Істинний же наш запах виробляють особливі залози, які розташовані під пахвами, навколо сосків, на голові, біля очей, навколо ануса і на лобку. Виділений ними маслянистий секрет має запах мускусу. У жінок під час місячних і в стані сексуального збудження він посилюється. Отже, чим ми будемо пахнути, залежить від продуктів виділення та складу мікрофлори.

В ідеалі, від природного запаху жінки у чоловіка (або навпаки) має «зносити дах». Згадаймо знамениті послання Наполеона до Жозефіни: «Завтра прибуваю в Париж. Не мийся! »

Тотальне поширення дезодорантів говорить про те, що більшість сучасних людей бояться свого запаху. Страх посилюється тією обставиною, що сама людина не відчуває власного аромату. А близькі і друзі з-за делікатності рідко відкриють очі на наявну проблему.

Без низинних матерій, на жаль, не обійтися. Мікрофлора шкіри і слизових - це лише частина єдиної мікрофлори організму. Її головна частина (майже півтора кілограма) мешкає в товстому кишківнику. Можна сміливо стверджувати, що бактерії шкіри і геніталій - це всього лише регіональні відділи від мікрофлори кишківника.

Тому, чим буде пахнути тіло, визначається станом кишківника. В ідеалі там повинна переважати «хороша» мікрофлора, яка в процесі ферментації їжі утворює масу корисних для організму речовин. Люди при цьому пахнуть привабливо.

Насправді, у більшості - в товстій кишці дисбактеріоз. Домінує «погана» мікрофлора, що розкладає їжу шляхом гниття.

zapah1.jpg (81.27 Kb)

Неприємний запах тіла у підлітків

Багато підлітків стикаються з проблемою запаху поту, що нерідко пов'язують з недотриманням гігієни після занять спортом. При цьому часто не враховується такий фактор, як активність деяких бактерій в поєднанні з гормональними змінами, а також схильність представників даної вікової групи до використання хімічних дезодорантів, які вбивають природну флору тіла і дозволяють бактеріям виробляти токсини і пахучі речовини. Антиперспіранти містять солі алюмінію або цинку і діють так: звужують протоки потових залоз, зменшуючи процес потовиділення на 40%, але мікробів вони практично не знищують.

Закупорюючи протоки, антиперспіранти заважають організму позбавлятися від вологи, і піт, не маючи виходу, накопичується під шкірою. Це може викликати негативні наслідки, наприклад, локальний набряк в пахвових западинах. Антиперспіранти - дуже сильні засоби, користуватися ними потрібно помірно, особливо в спеку і наносити слід тільки на чисту шкіру.

. .
. .

Експеременти та гіпотези стосовно нашого запаху

Для тварин запах є основним регулятором не тільки статевої поведінки, а й поведінки взагалі. Наприклад, розпізнавання. Вельми цікаві експерименти проводив відомий етолог Лоренц (автор знаменитої "Агресії") - він забирав пацюка зі зграї і поміщав її в в інше місце, де зберігалися запахи іншої пацючої сім'ї. Через деякий час він повертав пацюка назад, причому її чекала сумна доля бути розтерзаним родичами. І якщо цей механізм зберігся в людині хоч частково, то дуже може бути, що наші симпатії і антипатії регулюються в залежності від запахів, притаманних іншим людям, які вступають з нами в контакт. А ось наші сексуальні симпатії і антипатії залежать від феромонів - виділених геніталіями пахучих речовин, що викликають у особи протилежної статі статеве збудження. Існування феромонів поки залишається гіпотетичним, хоча і щосили експлуатується парфумерною та косметичною промисловістю.

У 2010 році десятки людей зібралися в Бруклінській арт-галереї для того, щоб нюхати брудні футболки. Це була не вечірка фетишистів, а спроба дізнатися, як далеко можуть завести чари нюху.

Ідея вечірки була проста: розстебнути блискавку одного з численних пронумерованих мішків з чиєюсь невипраною футболкою і вдихнути глибше. Якщо запах здався привабливим, - побачення з його володарем було гарантовано.

Зліт нюхальників мав успіх і незабаром подібні вечірки проводилися в Лос-Анджелесі та Лондоні. Як відзначило одне видання, люди сподівалися "знайти свою любов за допомогою нюху і віри в науку".

Цікаву теорію висунули американські вчені. Вони вважають, що сперматозоїди рухаються, орієнтуючись на запах. У певних місцях у сперматозоїдів виявлено дрібні "нюхальні" молекули, які зазвичай зустрічаються в носі, які і визначають місцезнаходження пахучої яйцеклітини.

. . . .

Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Не забудьте підписатися на Наш канал: