Як продовжити статевий акт – повний перелік доступних способів

Photo of author

By fersht

Сексуальне задоволення – важливий внесок у емоційне та фізичне здоров’я. Але іноді темпераменти, переваги та можливості партнерів не збігаються, що поступово призводить до виникнення певних складнощів у стосунках. Пара віддаляється, а інтимні контакти стають дедалі рідшими. Щоб змінити такий перебіг подій, важливо виявити справжній корінь проблеми. І якщо причина – надто швидка еякуляція, то для продовження статевого акту можна використовувати цілу низку засобів: таблетки від передчасного сім’явиверження, пролонгатори, спеціальні вправи та особливі пози. Докладний огляд доступних варіантів дозволить знайти оптимальне рішення, комфортне для обох партнерів.

yak_prodovzhiti

Чому оргазм у чоловіка настає швидше?

Фізіологія статей відрізняється. Дівчатам складніше досягти оргазму, тоді як хлопці набагато швидше збуджуються. А в процесі близькості їм не потрібно шукати заповітну точку G: чутливість головки статевого члена максимальна. Тому жінки прагнуть продовжити статевий акт, щоб дійти до заповітного піку насолоди, а в сильної статі цей шлях набагато простіший, а відповідно коротший.

Важливу роль відіграє психологічний фактор: для жінок часто важлива емоційна складова, впевненість у почуттях та прихильності партнера, вираз захоплення. Для чоловіків – це приємний бонус із боку партнерки, але вони можуть чудово обійтися і без нього, отримуючи задоволення навіть у випадкових разових зв’язках.

З урахуванням всіх факторів сильній статі простіше налаштуватися на секс – навіть без довгої прелюдії. За рахунок чого і кульмінація настає набагато швидше.

Як продовжити статеву активність у чоловіків: 5+ способів

Секс-індустрія активно розвивається: у секс-шопі можна легко підібрати якісні засоби, які допоможуть налагодити інтимне життя для взаємного задоволення. І можна замовити товари для дорослих у зручному форматі з урахуванням специфіки дії.

Пігулки для продовження статевого акту

Існує безліч фармацевтичних препаратів, розроблених спеціально для вирішення цієї поширеної проблеми. Інгібітори серотоніну доступні в різних формах, але найвідоміший з них – дапоксетин, таблетки на основі якого допомагають контролювати еякуляцію та затримати оргазм. Але потрібно обов’язково проконсультуватися з лікарем перед початком прийому, щоб унеможливити можливі побічні ефекти та негативну взаємодію з іншими ліками.

Пролонгатори та лубриканти

Ця категорія продуктів досить різноманітна, та їх об’єднують подібні характеристики. Хороший засіб для продовження статевого акту містить у складі компоненти, що анестезують, а також виконують відразу кілька функцій:

 • знижують чутливість;
 • дарують нові відчуття;
 • приємно охолоджують.

Головне використовувати їх з обережністю і точно дотримуватися інструкцій виробника: нанести невелику кількість безпосередньо на статевий орган перед початком статевого акту. Застосовувати цю категорію товарів можна регулярно. 

Презервативи з особливим ефектом

Щоб уникнути окремого нанесення лубрикантів, можна придбати контрацептиви, які здатні продовжити статевий акт. Ключова особливість цієї групи товарів – вони впливають виключно на чоловіка, тоді як лубриканти-пролонгатори подарують приємне охолодження обом партнерам. Це зручний та безпечний спосіб відновити контроль над еякуляцією.

Спеціальні девайси з інтим-магазину для продовження статевого акту

Щоб відкласти наступ кульмінаційного моменту, варто застосувати спеціальні насадки. Принцип дії цієї серії секс-іграшок полягає в тому, що щільне кільце щільно обвиває основу члена. Легкий, але відчутний стиск скорочує силу стимуляції головки. Щоб подовжити тривалість статевого акту, варто замовити один із наступних девайсів:

 • вібромоделі;
 • серія із закритою головкою;
 • іграшки з масажером простати.

З боку дівчини це придбання може стати приємним подарунком партнеру, що дозволить легко і ненав’язливо усунути проблему передчасного сім’явипорскування. Плюсом стане додаткова стимуляція жіночих ерогенних зон, що дозволяє досягти балансу – і пара досягне піку насолоди одночасно.

Народні засоби продовження статевого акту

Існує кілька простих методів, які будуть корисні представникам сильної статі. Вони включають:

 • вправи Кегеля;
 • контроль над диханням;
 • елементи тантричного сексу;
 • практику затримки;
 • активну зміну поз протягом акту.

Ідеальний формат: комбінувати досягнення провідних виробників секс-індустрії, а також доступні народні засоби та практики. Це дозволить значно збільшити тривалість інтимних пестощів для взаємного задоволення. Як важку артилерію варто задіяти препарати для продовження статевого акту, але краще все ж таки обходитися без них. Презервативи, пролонгатори та насадки на член не менш ефективно справляються з поставленим завданням.