Найчастіші проблеми з ерекцією

Photo of author

By fersht

er-1

30 грудня компанія N проводила свій десятий передноворічний корпоратив. Як і багато років тому, вечірка була яскравою, гучною та багатою. Столи ломилися від закусок і випивки. Жива музика створювала неповторну атмосферу свята. Захмелілі співробітники збуджено вибігали на вулицю для того, щоб остудити червоні обличчя, перекурити та обговорити те, як проходить вечірка.

Микола, чоловік 50 років, керівник виробничого відділу, докуривши останню сигарету, подивився на годинник і знову приєднався до галасливої ​​компанії за столом. О 22:00 він обіцяв дружині бути вдома. Його дорослі діти роз’їхалися по своїх молодіжних тусовках і раніше січня з’явитися вдома не планували. Таку  рідкісну, але віднедавна щорічну подію, вони з дружиною зазвичай відзначали по-особливому, так само як 28 років тому. На Миколу чекала легка романтична вечеря, свічки, дружина в пеньюарі та казкова ніч.

Всі 10 років, які Микола пропрацював в компанії N, корпоративи влаштовувалися 28 грудня, але цьогоріч шеф несподівано змінив дату, чим поставив під загрозу зриву його традиційний «подружній передноворічний флірт».

«Ще 15 хвилин» – подумав Микола та підняв чергову чарку горілки за головного бухгалтера компанії.

За головного бухгалтера також підняв келих Олексій, молодий співробітник відділу маркетингу, у віці близько 27 років. Він нещодавно приєднався до дружнього колективу компанії, тому намагався «влитися» в нього всіма можливими способами. Тим більше це здавалося щасливим шансом познайомитися ближче з Оксанкою, молодесенькою та гарненькою бухгалтеркою, яка всі чотири місяці, що Олексій працює в компанії, приділяла йому увагу й кидала млосні погляди в його бік.

Картинки непристойного змісту закружляли в голові Олексія шаленим хороводом, і на цьому піднесеному настрої він перекинув ще один келих Кіндзмараулі.

У цей передноворічний вечір і Миколу, і Олексія чекало романтичне розчарування. Жоден з них не зміг здійснити грандіозних планів зі зваблення бажаної жінки.

Вранці було хворобливе протверезіння та усвідомлення повного фіаско.

“Як так? До кого йти? Це імпотенція? »- були головними питаннями наших героїв.

Проблеми з ерекцією. Тема поширена та завжди актуальна. Що могло перешкодити Олексію зав’язати інтимні стосунки з Оксанкою? І чому Микола не зміг дійти в своєму плані до казкової ночі?

На ці питання відповідають урологи приватної клініки «Медична Допомога».

Чому трапляється еректильна дисфункція

Перш, ніж розібрати причини, що стали тепер вже психологічною травмою як Миколи, так і Олексія, скажімо, що на кожного 28-річного Олексія, доводиться як мінімум два 50-річних Миколи, які в ніч з 30 на 31 грудня, також зазнали фіаско на любовному фронті.

Порушення ерекції може статися у кожного чоловіка, незалежно від віку. І якщо це перший та поки єдиний епізод у вашій сексуальній кар’єрі, не варто надавати цьому значення.

er-2

Існує таке поняття як психогенна сексуальна дисфункція. Звучить страшно, але на справді говорить лише про те, що можливою причиною порушення ерекції у Миколи та Олексія були чисто психологічні або емоційні проблеми.

Микола переймався за те, щоб вчасно піти з корпоративного заходу, при цьому нікого не образити та не здатися нікому зрадником, оскільки належав до числа старожилів компанії та всі попередні корпоративи стійко досиджував до переможного кінця.

Олексій же визначив для себе день корпоративу як шанс зближення з Оксанкою, який ніяк не можна упустити. Тому орбіта його думок перебувала навколо цієї події та мозок не давав шансу розслабитися ні на хвилину. Олексій міг занадто перейматися щодо того, що б все вийшло та ще й вийшло якомога крутіше.

Проблеми ерекції в 80% випадків пов’язані саме з психологічними проблемами, та не є приводом для зарахування себе в ранг невдах або «збитих льотчиків». Зрештою про імпотенцію мови бути не може. Запідозрити її можна лише  якщо ерекція недостатня для того, щоб зробити статевий акт як мінімум у 25% спроб.

У разі ж Олексія міг мати місце також ситуаційний фактор. Місце, де можна було б займатися сексом, щоб не бути захопленим зненацька, явно було обране невдало. Гучний корпоратив (ресторан, кафе та т.п.) з натовпом підпилих колег точно не підходить для настільки інтимного спілкування, та ще й вперше.

Також не будемо забувати про алкоголь. Ми сподіваємося, що Олексій та Микола не зловживають алкоголем і «відірвалися» на вечірці суто під пресом обов’язку перед колективу та щедрого керівництва. Бо, якщо б вони мали слабкість перед гіркою, то еректильна дисфункція настала б цілком виправдано та очікувано. Серед чоловіків, що зловживають алкоголем, про імпотенцію як діагноз заведено говорити з 35-40 років.

Тож припустимо, що перед нами не пияки.  Тоді можна стверджувати, що чоловіки «перебрали зайвого». У невеликій кількості алкоголь збуджує, людина розслабляється, трохи підвищується тиск, відбувається наповнення судин статевого члена кров’ю. Можлива ерекція. Для цього процесу також потрібен достатній рівень тестостерону в крові. І якщо в цей момент приєдналася лімбічна система та намалювала парочку сексуальних сцен, то ви відчуваєте себе головним героєм еротичного фільму. Але варто трохи переборщити з алкоголем, як ерекція попрощається з вами (не обов’язково відразу, вона може зрадити вас в непотрібний момент). На зміну їй прийде втома, бажання зручно вмоститися в ліжко та заснути.

er-3

Тому Олексію та Миколі не варто переживати стосовно того, що вони не змогли після веселої вечірки підкорити серця своїх дам. Але! У будь-якому випадку, ми радимо звернутися до уролога.

Фахівці, які займаються проблемою потенції

Йти з цією проблемою можна в декількох напрямках. Залежить від того, які додаткові симптоми були у Миколи з Олексієм, можливо до того, як вони стали себе зараховувати до чоловіків з еректильною дисфункцією.

У разі Олексія, наприклад, якщо проблем не було, і він вважає, що психологічний настрій і алкоголь могли стати тим фактором, який завадив насолодитися ніччю, тоді сексолог або сексопатолог зможуть допомогти Олексію. З допомогою сексолога можна визначити до якого типу можна віднести саме цю ситуацію та як зробити так, щоб вона не стала проблемою в майбутньому. Часто чоловіки зациклюються на сексуальних невдачах, які завдяки випадку або з інших причин мали місце. Тому надалі майбутній статевий акт може стати випробуванням на міцність нервів. Не варто допускати такої ситуації, оскільки це порочне коло, яке може привести навіть до депресії. Розірвати це коло під силу сексологу.

У разі Миколи, ми б рекомендували відвідати уролога. Уролог крім визначення причини порушення потенції, зможе обстежити Миколу на можливі вікові зміни, які призвели або призведуть надалі до зниження лібідо. Уролог повинен стати другом будь-якого чоловіка після 30 років. І провідувати цього друга треба як мінімум раз на рік, навіть якщо вас нічого не турбує.

Ми сподіваємося, що у Миколи та Олексія після відвідування зазначених фахівців, все буде відмінно.

Коли можна задуматися про імпотенцію

Секс є важливою складовою життя будь-якого чоловіка. Природа розпорядилася так, що саме секс грає важливу роль в його самооцінці. І навіть думки, пов’язані з імпотенцією, можуть відібрати інтерес до життя в цілому. На щастя, імпотенція, пов’язана з медичними проблемами не таке часте явище.  Дайте собі відповідь на питання:

  • У вас є динаміка в зменшенні ерекції?
  • Чи відсутня ерекція при маструбаціі?
  • Чи є у вас депресія?
  • Чи спостерігається динаміка зниження тестостерону, при проходженні щорічного скринінгу для чоловіків?
  • Чи приймаєте ви медикаменти, які можуть знижувати ерекцію?
  • У вас є ендокринні захворювання?
  • Чи є вас якісь урологічні захворювання?
  • Чи спостерігаються у вас спонтанні нічні або ранкові ерекції?

Якщо на більшість питань ви відповіли «так», тоді  не зволікайте,  відвідайте уролога або сексолога.