Як зробити ранок продуктивним

Photo of author

By fersht

Ранок – це надзвичайно важлива частина дня, яка задає ритм усім подальшим подіям та робить день продуктивним. Якщо вже вранці ви пригнічені чи чимось занепокоєні, то цілий день може стати невдалим. Найкращим шляхом до успіху та уникання подальших стресів є власне вдалий початок будь чого – чи то справи, зустрічі чи дня. Успішні люди вміють організовувати свій день, починаючи з ранку.

produktivnii_ranok_2

Ранок – це надзвичайно важлива частина дня, яка задає ритм усім подальшим подіям та робить день продуктивним. Якщо вже вранці ви пригнічені чи чимось занепокоєні, то цілий день може стати невдалим. Найкращим шляхом до успіху та уникання подальших стресів є власне вдалий початок будь чого – чи то справи, зустрічі чи дня. Успішні люди вміють організовувати свій день, починаючи з ранку.

Пропонуємо 10 пунктів, які допоможуть вам зробити ранок продуктивним та бути успішними:

Як зробити ранок продуктивним – повноцінний сніданок

Майже кожен в своєму житті чув, що найважливішим часом прийому їжі є сніданок. І це дійсно так. Розпочинайте день із здорового повноцінного сніданку. Це не лише наповнюватиме поживою ваше тіло, а й буде сприяти кращій та ефективнішій роботі мозку.

produktivnii_ranok_1

Фізичні вправи

Всі прекрасно розуміють, що не кожен може долати спортивні рекорди під час ранкових занять спортом, але, пам’ятайте – надзвичайно важливо робити хоч щось. Відчуйте, що ви маєте серце і воно може активніше працювати, а ваша кров насправді може рухатися судинами. Зробіть собі хоч якусь фізичну активність перед роботою – навіть якщо це 10 хвилин бігу на біговій доріжці або певна кількість відтискань.

Тут знайдете підказки: Ранкова зарядка за 5 хвилин та 5 найкращих вправ для схуднення живота вдома.

Як зробити ранок продуктивним: важливі справи – в першу чергу!

Ніщо так не відволікає протягом дня, як розуміння того, що ви ще маєте заплановану зустріч на серйозну тему з важливою персоною. Немає значення чи це робоча зустріч, чи якісь особисті справи. Якщо ви повинні вирішити якісь важливі справи – зробіть це в першу чергу, зранку. Запам’ятайте, що вранці ваш мозок найкраще сприймає та опрацьовує інформацію, він ще «свіжий». Тому, якщо ви будете вирішувати якісь важливі питання вранці, ви найімовірніше будете це робити набагато краще.

Як зробити ранок продуктивним – плануйте свій день

Під час робочого дня є багато нагальних справ, отже ви маєте лише одну можливість розпланувати що саме робити сьогодні. Власне ранок є найвдалішим та найважливішим моментом скласти план до теми: «Що я буду сьогодні робити». Розставте у цьому плані пріоритети. Якщо необхідно напишіть їх на листку та зберігайте протягом цілого дня.

Вживайте вранці багато фруктів

Фрукти – це добра ідея на початок нового робочого дня. Це джерело вітамінів, яке наповнює ваш мозок енергією.

Рано просипайтесь

Ми усі любимо довше поспати, проте, цю звичку варто змінити. Для повноцінного сну необхідно 8 годин. Тому раніше лягайте, щоб вставати відповідно також раніше. Почніть з того, щоб прокидатися за 10 хвилин до того часу, коли ви звикли прокидатися. Якщо ви досягнете у цьому успіхів, то спробуйте знову на 10 хвилин раніше вставати.

Як зробити ранок продуктивним – працюйте в прохолодному приміщенні

Більшість людей цього не помічають, проте, ми є продуктивнішими, коли працюємо в холоді. Це особливо справджується вранці. Ваше ліжко є теплим і вам необхідно прокидатися та занурюватися в холодне середовище, щоб ваш мозок прокинувся та починав «включатися» в роботу.

Придумайте свій «спосіб налаштування»

Якщо ви коли не будь бачили якусь спортивну подію, ви мабуть помічали, що атлети мають певні «ритуали» перед початком змагань. Спорт потребує зосередження та умінь. Аналогічно і робота. Отож, дослухайтесь до порад професіоналів та придумайте собі «передігрові ритуали». Це може бути кількахвилинна медитація в машині перед тим, як зайти у офіс, чи забава з псом вдома, поки ви ще не сіли в авто. Виробіть звичку відволікти ваші думки на кілька хвилин та дозвольте вашому мозку «відсвіжитися» та в подальшому сфокусуватися на поставлених завданнях.