Здорове харчування HiPP Combiotic: підтримка імунної системи вашої дитини

Photo of author

By fersht

Грудне вигодовування є найбільш здоровим харчуванням для малюка. Однак у деяких випадках його необхідно доповнювати штучною сумішшю. 

Роль харчування у підтримці імунної системи

Найкраще харчування для забезпечення імунітету дитини та їі гармонійного розвитку — молоко матері. Його склад добре вивчений вченими, що дозволяє створювати максимально придатні для здорового харчування молочні суміші:

 • від 85% до 87% грудного молока — це біологічно активна вода, яка задовольняє всі потреби дитини у цій рідині;
 • близько 7% складають вуглеводи;
 • близько 4% — жири, необхідні для повноцінного формування клітинних мембран та сітківки ока,
 • лише близько 1% становить білок;
 • менше ніж 1% припадає на вітаміни та мікроелементи, проте вони відіграють найважливішу роль, дозволяючи засвоювати решту поживних речовин.

Наприклад, вуглеводна частина молока представлена лактозою, яка дозволяє краще засвоювати -кальцій. Ліпаза, що виробляється організмом матері, допомагає засвоювати жири.

А крім того, в молоці є пробіотики і пребіотики:

 • пребіотики — це харчові компоненти, які служать поживним середовищем для зростання корисних бактерій;
 • пробіотики — живі мікроорганізми (в основному біфідобактерії та лактобактерії), які повинні надходити в шлунково-кишковий тракт для формування там корисної мікрофлори, яка надалі підтримує здоровий стан кишківника, а отже травлення та імунний захист. 
zdorove_harchuvannya_ditini

HiPP Combiotic: ідеальний вибір для підтримки імунної системи

HiPP Combiotic — це серія поживних штучних сумішей для дітей. Продукти цієї лінійки містять усі необхідні компоненти для здорового харчування дитини.

Суміші HiPP Combiotic є збалансованим поєднанням пребіотиків і пробіотиків, подібних до тих , які немовля отримує при грудному вигодовуванні:

 • пробіотики грудного молока — живі лактобактерії l.fermentum, виділені із грудного молока;
 • пребіотичні харчові волокна (галактоолігосахариди GOS), також подібні до тих, які містяться в грудному молоці.

Ці компоненти забезпечують здорову мікрофлору кишківника та підтримку імунної системи дитини.

Суміш HiPP Combiotic також містить важливі поживні речовини, необхідні для правильного фізичного та психічного розвитку малюка:

 • ARA/DHA — довголанцюгові поліненасичені жирні кислоти для розвитку зору, рухових та пізнавальних функцій;
 • нуклеотиди для посилення імунітету дитини, захисту від інфекцій та інших захворювань
 • органічне молоко, яке має гарантовану екологічну безпеку та підвищену харчову цінність. 

Режим годування

Параметри харчування визначаються потребами дитини в обсягах та режимі годування та залежать від віку, ваги, апетиту, стану здоров’я дитини та рекомендацій педіатра. Наведені на етикетці суміші об’єми годувань є виключно орієнтовними.

Як правильно розвести суміш?

Прочитайте інструкцію з приготування суміші на упаковці. Там зазначені кількість мірних ложок та об’єм води. Правила приготування суміші:

 • стерилізуйте пляшечку шляхом кип’ятіння;
 • залийте у пляшечку кип’ячену воду температурою -до 40 градусів;
 • додайте в пляшку вказану в інструкції кількість мірних ложок молочної суміші, при цьому не набирайте ложки з гіркою;
 • розмішайте суміш шляхом струшування пляшечки.

Так готується порція на одне годування. Щоб уникнути зростання хвороботворних мікроорганізмів, не рекомендується залишати розведену суміш до наступного годування.

Переваги використання HiPP Combiotic у поєднанні з прикормом для дітей після 1 року

Якість сировини визначає якість продукту. Компанія забезпечує вирощування овочів та фруктів органічним методом, відмовившись від використання хімікатів. Це дозволяє забезпечити різноманітне та максимально здорове харчування дитини. Придбати продукцію HiPP ви можете з доставкою по Києву та іншим регіонам України.

Висновки

Здорове харчування відіграє величезну роль у гармонійному розвитку дитини. Основою якості продуктів HiPP є органічна сировина, з якої вона виробляється. Всі інгредієнти компанія отримує тільки з екологічно чистих регіонів та без застосування агрохімії. Замовлення такої продукції з доставкою можливе як у Києві, так і в інших регіонах України. Дбаючи про повноцінний розвиток дитини, батьки роблять вибір на користь продуктів високої якості.