Дієта проти целюліту може виявитися досить ефективним засобом, якщо не потурати собі. Уявіть, що «заохочувальний» еклер моментально перетворюється на ще один прикрий горбок.
Так буде легше зосередитися на грейпфрутах, листових овочах, корисних злаках і іншій їжі, що допомагає скоротити прояви целюліту.
Дієта проти целюліту: нехай білок розбереться з адипоцитами!
У дієті проти целюліту вживання білка має величезне значення. Механізм перемоги протеїнів над жиром досить простий, але від цього не менш дієвий: жири згоряють в мітохондріях клітин. Вони – свого роду грубки, в яких плавиться жир, даючи організму необхідну енергію. Чим менше у людини м’язова маса, тим складніше їй позбутися зайвого жиру в тілі. І навпаки: люди з розкішним торсом, як правило, обідають «за трьох», але при цьому не накопичують жир.
Вживаючи в їжу білок (який є основним будівельним матеріалом для м’язових клітин), ми, по-перше, забезпечуємо м’язи будівельним матеріалом, а по-друге, змушуємо організм «спалювати» накопичені жири, тому що з одержуваних з їжею протеїнів енергію йому добути дуже складно.
Підшкірний жир досить швидко реагує на білкову дієту – зниження його вмісту в тканинах зробить поверхню шкіри помітно більш рівною вже за кілька тижнів.
Важлива особливість будь-якої білкової дієти – її необхідно поєднувати з планом регулярної фізичної активності. Також стежте за достатнім вживанням рослинної клітковини, без неї тілу буде важко вивести продукти розпаду білків, а своєчасна евакуація токсинів відіграє велику роль в ефективній дієті проти целюліту.