Медична страховка – право, а не привілей

Photo of author

By admin

Президент Барак Обама заявив , що процес створення універсальної системи загальнодоступного медичного страхування – відомої , як «Обамакер» – йде успішно . «Обамакер» повинен забезпечити доступними страховками мільйони американців.

Президент сказав , що громадяни США , у яких зараз немає страховок , з 1 жовтня будуть в змозі вибирати найбільш оптимальні страхові плани. Він додав , що страхові компанії більше не мають права відмовляти в медичному страхуванні людям, що страждають хронічними захворюваннями або стягувати з них більш високу плату.

За словами Обами , його реформа системи охорони здоров’я позитивно вплине на життя мільйонів американців. Він підкреслив , що медична страховка – це не привілей , а право і що він має намір , щоб цей принцип не піддавався сумніву .

Президент також піддав критиці групу республіканців у Конгресі , які , за його словами , прагнуть ввести американців в оману і погрожують заблокувати роботу федеральних структур , у разі , якщо їхні ідеї не будуть втілені в життя.

Яка виступила з щотижневим зверненням Республіканської партії , конгресвумен Шеллі Мур Капіто заявила , що імплементація закону про « Обамакер » вже призвела до « зростання цін , погіршення ситуації на ринку праці та зменшення можливостей доступу американців до тих страховим планам і докторам , яких вони вважають за краще ».

Вона закликала Сенат , в якому домінують демократи , і президента відкласти набуття чинності частини закону , який зобов’язує американців , які не мають медичної страховки , придбати її під загрозою штрафу . Раніше відповідне рішення ухвалила Палата представників , в якому більшістю володіють республіканці.