Страхова медицина на Херсонщині

Photo of author

By admin

likar_rentgen

У Херсоні відбулося перше засідання робочої групи з питань медичного страхування, яка була утворена за розпорядженням голови Херсонської ОДА Миколи Костяка.

Херсонська область – перша, на якій будуть впроваджуватися подібні інновації, тому, такий прорив у страховій медицині можна назвати революційним (так вважають організатори), і починається він з Херсонщини, а саме, з 5 пілотних територій: Скадовського, Білозерського, Каланчацького, Цюрупинського та Голопристанський райони, – повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

На першому засіданні обговорювали концепцію реформування системи надання медичних послуг з впровадженням елементів страхової медицини, яка до 10 березня повинна бути надана управлінню охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

Керівник проекту і робочої групи Валентин Підвисоцький зазначив, що необхідно гармонізувати інтереси медичних установ і страхових компаній для досягнення головної мети: підвищення якості надання медичних послуг жителям області.

Питання впровадження цієї концепції викликав жваву дискусію серед учасників робочої групи, куди увійшли головні лікарі та експерти в сфері страхування.