Меню для "сов" та "жайворонків"

- Сніданок (слід готувати його в першу ж годину після пробудження) повинен містити складні вуглеводи: пшенична, гречана чи ячмінна каші, вівсянка (ні в якому разі не використовувати напівфабрикати! ). Добре підійде також білковий сніданок: омлет, варені яйця.
- Обідати потрібно не пізніше 14:00.
Особливо корисними будуть перші страви, адже вони малокалорійні і створюють відчуття ситості. На друге – паста (без сиру), риба або птиця з овочами. Десерт і каву краще виключити з раціону.
"Жайворонкам" потрібно навчитись пити чай. Для продовження заряду бадьорості в другій половині дня корисним стане зелений чай. Чай тонізує і бадьорить набагато краще ніж кава, оскільки в листовому чаї вміст кофеїну більший ніж у каві.
В проміжку між обідом та вечерею потрібно випити 300-400 мл води, ця умова є необхідною і для жайворонків, і для сов. - Вечеря. Якщо ви точно знаєте, що ляжете спати о 21:00, то вечеряти слід не пізніше ніж о 18:30. Та якщо час сну посувається на «совиних» 23:00 – вечерю потрібно посунути на 2-3 години. Меню: м'ясо чи риба на пару (чи варені) з овочами.
- Перекуси впродовж дня повинні складатись з солодких фруктів чи ягід.
Меню дня для "жайворонків"
Читайте також: Піраміда здорового харчування і Гарвардська тарілка – що й до чого, та як у нас.
- На сніданок ніякої кави! Чай – чорний, білий чи зелений – чудово збадьорить і допоможе остаточно прокинутись. Їсти найкраще домашній сир (1-9%) з бананом чи ківі, молоком чи натуральним йогуртом. Сир можна замінити гречаною, вівсяною, пшеничною чи перловою крупою.
- Перекус: банан, диня, нектарин, хурма, манго. Пам'ятайте про воду!.
- Обід для сов може розпочатися і о 15:00. На перше – бульйон, легкий супчик чи борщ. На друге – риба чи птиця з гарніром – кабачки, вінегрет, авокадо.
Після обіду та після вечері «совам» потрібно перекусити: чай чи кисло-солодкі фрукти (апельсини, яблука, гранат, ківі, мандарини). - На вечерю добре вживати морепродукти, телятину, баранину.
Доповнити вечерю можна спаржею, шпинатом, помідорами, огірками, перцем, зеленню та будь-яким видом капусти. Ті, що лягають спати після півночі, можуть дозволити собі ще один прийом їжі о 21:00. За декілька годин до сну можна випити ромашкового чаю чи теплого молока.
На вечерю совам можна з'їдати 35-40% від добового раціону.
Меню для «сови»
. .
. .
Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!
➡ Приват 4149629353047269
➡ Monobank: 4441114410047144
➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com
➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc
Дякуємо!
Схожі статті
Не забудьте підписатися на Наш канал:
Рекомендуємо
Випадкова стаття
Популярні статті
Насіння чіа - користь чи шкода?30 правил схуднення, що працюютьФейхоа..., що це таке?Кальцій і вітамін Д – не коротко, але про головнеСередземноморська дієта: що їсти? як часто? як багато?Для чого ми вживаємо вітамін С. У яких продуктах міститься вітамін СЇжа проти стресуВідновлення шкіри після зимиЗнайомтесь — айран. Неприхована правда про дивний напій, який рятує в спеку, лікує від похмілля та заспокоює нервиМобильное онлайн казино на деньги особенности игрового процесса
Нагідки - лікувальні властивостіАкація - лікувальні властивостіСпориш звичайний - лікувальні властивостіКалина - лікувальні властивостіКвасоля - лікувальні властивостіВолошка - лікувальні властивостіБузок - лікувальні властивостіБереза - лікувальні властивостіЗвіробій - лікувальні властивостіПодорожник - лікувальні властивості