П’ять кроків до очищення організму

Photo of author

By nata

ochiszennya

Будь-яка чистка – це значний стрес для організму! Якщо своє житло ми можемо довго не прибирати, загидити його до неможливості, а потім влаштувати генеральне прибирання, з пилососом, хімчисткою та миючими засобами, то зі своїми внутрішніми органами так не зробиш! Куди простіше і краще, як і в житті, не «смітити»!

1. Почніть з води

І це не той випадок, коли «пізно пити« Боржомі »! Ніколи не пізно! І саме .. пити! Тільки не лікувальну мінеральну воду, а звичайну чисту питну. Саме вода сприяє розчиненню і виведенню з організму отрут і токсинів. Без достатньої кількості води відбувається додаткове самоотруєння організму, і замість користі ми тільки додатково наносимо шкоди організму.

2. Харчуйтеся збалансовано

Тепер про те, як і що їсти під час будь-якої чистки. Пам’ятайте, що при будь-якому очищенні харчування має залишатися повноцінним, таким що не збіднює організм. Так, безумовно, якісь обмеження, передбачені програмою допустимі, але це повинні бути розумні обмеження, обґрунтовані!

3. Виберіть метод очищення організму.

Почати «очищення», як завжди, треба «з голови»! Важливо не тільки зрозуміти, навіщо вам це потрібно, але й досконально розібратися в методиці, переконатися в її нешкідливості для організму. А для цього, перш, ніж починати очищення, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем, особливо при наявності будь-яких хронічних захворювань. Важливо виключити можливі протипоказання. Наприклад, проводити інтенсивну чистку категорично протипоказано вагітним і годуючим жінкам.

І, до речі, варто вибирати максимально комфортні методи очищення. Пам’ятайте, що будь-які процедури, які вимагають від людини відмови від звичного способу життя, є стресом. Тому, якщо якийсь із способів очищення вам не підходить, але ви його застосовуєте, користі від цього буде мало, а ось депресія забезпечена.

4. Продумайте час та графік очищення.

Не менш важливо заздалегідь запланувати заходи щодо очищення, щоб не було бажання зірватися, не довівши процедуру до кінця. Адже зірвавшись один раз, почати все заново вже неймовірно складно.

Очищення слід проводити один, максимум два рази на рік. Найчастіше рекомендують «чиститися» наприкінці зими-початку весни.

Пам’ятайте, що під час чищення можуть виникати головні болі, нудота, слабкість. Ці явища тимчасові і вони досить швидко проходять.

Для досягнення максимального ефекту під час курсу по очищенню організму добре б записатися на масаж, відвідати лазню або сауну, зробити процедуру пілінгу, і звичайно ж, обов’язково робити ранкову гімнастику і в цілому намагатися вести більш рухливий спосіб життя.

Детальніше про Питний режим.

5. Підготуйте організм заздалегідь.

До чищення організму краще готуватися заздалегідь. Десь за місяць до цього з раціону краще виключити жирну, смажену, дуже солону, гостру та іншу особливо шкідливу їжу. За два тижні ідеально відмовитися від м’яса і тваринних жирів, перейти на рослинну їжу і кисломолочні продукти. Якщо це ще не ввійшло в звичку, значить візьміть за правило, не їсти за 2-3 години до сну.

Чистку рекомендується починати (а в ідеалі і закінчувати) з голодування або розвантажувального дня . Таке розвантаження має тривати 36 годин, з вечора першого дня до ранку третього. Протягом цього часу випивайте 2-2,5 літра води і 5-6 склянок морсу, зеленого чаю або будь-якого трав’яного відвару. Не менш ефективним початком очищення є розвантажувальні дні на сирих фруктах і овочах, кефірі або сирі.

В принципі, якщо змінити своє харчування, то це вже буде прекрасною «чисткою»! Спробуйте поступово відмовитися від шкідливої їжі, або, принаймні, звести її споживання до мінімуму. Перехід на так звану «натуральну дієту» дозволяє взагалі не проводити спеціальну чистку. Детокс-дієта має на увазі, насамперед, відмову від напівфабрикатів і консервів, адже ніколи не відомо, що там «намішано»; відмова від алкоголю, кофеїну, нікотину, рафінованих продуктів і продуктів глибокої обробки. В будь-якій кількості можна вживати кисломолочні продукти (при цьому звести до мінімуму споживання незбираного молока і вершкового масла), є тільки цільнозерновий хліб, неочищений і невибілений рис, нерафінована олія, а з солодощів – мед і сухофрукти. Готувати їжу тільки за допомогою варіння або запікання. І найголовніше – багато пити! І через два-три тижні такого харчування ви побачите значні позитивні зрушення!

Як оцінити ефективність очищення? По поліпшенню самопочуття, невеликому зниженню ваги, поліпшенню показників лабораторних досліджень.

. .


. .