Хурма: користь чи шкода


- Йод, що міститься в хурмі, зведе до мінімуму можливість виникнення проблем з щитовидною залозою, і таке захворювання, як анемія безслідно зникне при регулярному вживанні хурми, оскільки в ній багато заліза.
- Включивши у свій раціон цю корисну ягоду, ми допомагаємо внормалізувати роботу сечовивідних органів, завдяки чому позбавляємо свій організм від великої кількості шкідливих солей.
- Хурма допоможе налагодити роботу травної системи, позбавить шлункових розладів. Адже пектин, що входить до вітамінного складу хурми, здатний за короткий термін справитися з діареєю.
- Серцево-судинна система у відповідь на цей солоденький смаколик потішить безперебійною роботою, і це все завдяки моносахаридам, що містяться в хурмі. .
- Хурма містить немалу дозу бета-каротину, що дуже добре впливає на здоров'я очей.
- Хурма має здатність захистити наш організм від кишкової палички та золотистого стафілококу.
- Для тих, що надають перевагу сухофруктам: сушена хурма може значно допомогти під час лікування гіпертонії.
- Корисна інформація для курців: регулярне вживання у раціон цього фрукта може значно скоротити вірогідність появи ракових клітин. Хоча, більш ефективно буде не думати про користь та шкоду хурми, а відмовитись від цієї шкідливої звички і перестати курити.
Корисні властивості хурми:


Читайте також: Магній: вміст в продуктах харчування та користь для організму.
Незважаючи на виключну користь, хурма може бути й шкідливою.

- Заподіяти шкоду вживання хурми може людям, що хворіють цукровим діабетом. В цьому випадку хурму можна дозволити собі лише виключних ситуаціях.
- Не слід давати хурму дітям до трьох років. Цей фрукт містить таку речовину як танін. Вступаючи у взаємодію з шлунковим соком, він поступово перетворює вміст шлунку у в'язку та липку субстанцію, яка може утворити комок, який дитячий організм самостійно вивести не зможе.
- Через цю ж речовину - танін, хурму не можна їсти людям, які щойно перенесли операцію на кишківник.
- У деяких людей вживання хурми може викликати алергічну реакцію. Пов'язано це з високою чутливістю організму на йод, якого дуже багато в хурмі.
Шкідливі властивості хурми:
Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!
➡ Приват 4149629353047269
➡ Monobank: 4441114410047144
➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com
➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc
Дякуємо!
Схожі статті
Не забудьте підписатися на Наш канал:
Рекомендуємо
Випадкова стаття
Популярні статті
Рукола: користь, шкода та вплив на організмКориця, властивості та протипоказання30 правил схуднення, що працюютьМеню на 7 днів, щоб схуднути, 1500 калорій щоденноАвокадо - користь та шкода Кальцій і вітамін Д – не коротко, але про головнеСередземноморська дієта: що їсти? як часто? як багато?Для чого ми вживаємо вітамін С. У яких продуктах міститься вітамін СВідновлення шкіри після зими
Нагідки - лікувальні властивостіАкація - лікувальні властивостіСпориш звичайний - лікувальні властивостіКалина - лікувальні властивостіВолошка - лікувальні властивостіКвасоля - лікувальні властивостіБереза - лікувальні властивостіБузок - лікувальні властивостіЗвіробій - лікувальні властивостіПодорожник - лікувальні властивості