Полуниця - користь та шкода

Полуниця - чудовий афродизіак. Найсексуальнішою ягодою вона була визнана через корисні властивості її насіння. Відомо, що цинк підвищує сексуальний потяг у чоловіків і жінок. А в полуниці цинку найбільше саме в насінні.
Калорійність полуниці становить лише 38 ккал/100 г, що робить її дозволеним продуктом для жінок, котрі слідкують за фігурою, а також для людей, які страждають від ожиріння. Полуницю можна використовувати для розвантажувальних днів, більш того, існує навіть досить ефективна полунична експрес дієта. Враховуючи те, що полуниця низькокалорійна ягода, це дає можливість їсти її, збагачуючи організм вітамінами, як влітку, так і взимку (в замороженому вигляді).
Вітаміни, що містяться в ягодах полуниці
Таку кількість вітамінів як у полуниці, мають лише деякі цитрусові і це лише з врахуванням тих вітамінів, які містяться в шкірці. Якщо подумати: що легше з'їсти – півкілограма полуниць чи таку ж кількість лимонів, ягоди беруть верх.Які вітаміни містяться в полуниці? Її хімічний склад багатий на аскорбінову кислоту та вітамін А. Разом ці вітаміни мають корисну властивість піднімати імунітет. Властивості вітаміну А також забезпечують нормальне сприйняття оком світла, особливо в темну пору доби.
Також у ягодах багато заліза, кальцію, фосфору, йоду, цинку, фолієвої та саліцилової кислоти, містяться вітаміни РР; В1; В2; В6; Е; С.

Корисні властивості полуниці
- Полуниця має безліч корисних властивостей, основні з яких:
- профілактика онкологічних захворювань.
- запобігання вроджених вад розвитку.
- позитивний вплив на метаболізм.
- регуляція артеріального тиску.
- зниження рівня холестерину.
- стимуляція імунної системи.
- профілактика остеопорозу.
- профілактика старіння.
- антибактеріальна дія.
- протизапальна дія.
Вуглеводи, які містяться у полуниці, не підвищують рівень цукру в крові, тому її можна їсти людям, що страждають на цукровий діабет.
Користь полуниці для шкіри
Користь полуниці полягає ще й у відбілюючих властивостях, які можуть нейтралізовувати пігментні плями на шкірі. Особливо корисно робити з полуниці маски для обличчя, змішуючи її з соком лимона та медом. Адже її достигання припадає на час, коли наш організм виснажений а шкіра підпадає під агресивний вплив сонячних променів.Завдяки своїм антисептичним властивостям, полуниця корисна для проблемної шкіри обличчя. А мідь, що знаходиться в полуниці, сприяє швидшому виробленню колагену, необхідного для підтримки пружності шкіри.
Шкідливі властивості полуниці
Незважаючи на велику кількість корисних властивостей, полуниця виступає одним з найбільших алергенів. Не слід вживати ці ягоди при підвищеному виділенні шлункових соків, шлункових коліках, апендициті, гастриті та виразці.Дітям та вагітним, схильним до алергії, потрібно з обережністю вживати полуницю та різноманітні страви, до складу яких вона входить.
А в цілому – насолоджуйтесь смаком полуниці і будьте здоровими та стрункими!
Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!
➡ Приват 4149629353047269
➡ Monobank: 4441114410047144
➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com
➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc
Дякуємо!
Схожі статті
Підтримайте Medfond.com!
Become a Patron!
Не забудьте підписатися на Наш канал:
Рекомендуємо
Випадкова стаття
Популярні статті
Рукола: користь, шкода та вплив на організмКабачок: користь та шкодаЛохина - користь та шкода Базилік - користь та протипоказання до вживанняМагній: вміст в продуктах харчування та користь для організмуКорисні властивості ягід чорниціПіраміда здорового харчування і Гарвардська тарілка – що й до чого, та як у насПолуниця - користь та шкодаМалина: користь та шкодаЛляна олія: користь та шкода
Акація - лікувальні властивостіНагідки - лікувальні властивостіКалина - лікувальні властивостіКвасоля - лікувальні властивостіБузок - лікувальні властивостіБереза - лікувальні властивостіСпориш звичайний - лікувальні властивостіПодорожник - лікувальні властивостіЗвіробій - лікувальні властивостіРедька чорна - лікувальні властивості