Правила здорового харчування від Майкла Поллана

Їсти потрібно, коли голодний, а не коли нудно.
Часто ми їмо бездумно, просто через те, що немає чим зайнятись або щоб потішити себе. Майкл Поллан радить запитати себе, чому ми їмо, чи насправді відчуваємо голод. "Якщо ви не можете з'їсти яблуко - значить не голодні" - стверджує автор праці "Правильне харчування". .На робочому столі дозволяється розміщувати тільки овочі та фрукти.
Ми, не задумуючись, їмо під час роботи, в дорозі, перед телевізором і зазвичай переїдаємо. "Робочий стіл - не найкраще місце для трапези" - стверджує Поллан. Виняток становлять овочі та фрукти, якими можна перекусити не за столом, а в будь-якому іншому місці. Доказом такого твердження є фраза Поллана: "Посадіть дитину перед телевізором і поставте перед нею миску свіжих овочів - дитина з'їсть навіть те, до чого зазвичай не доторкалась навіть, не помітивши цього". .Їжте шкідливу їжу скільки хочете тільки тоді, коли самі її готуєте.
Майкл Поллан говорить, що їсти смажене і солодке - це нормальне явище. Від постійного поїдання такої їжі рятує тільки одне - власне приготування. "Ви б їли картоплю-фрі набагато рідше, якби самі готували її - каже він. Насолоджуйтесь солодощами настільки часто, наскільки часто можете приготувати їх власноруч.".Ігноруйте їжу, яку рекламують по телевізору.
Багато з того, що показують по телебаченню, пройшло сильну обробку і є не дуже поживним. Тільки найбільші харчові виробники можуть дозволити рекламувати свої продукти по ТВ. .Різнокольорова їжа.
Це забавка для дітей. Особливість поживної, вирощеної в природному середовищі, збалансованої їжі - різноманітність кольорів. Вони відображають різні антиоксиданти і поживні речовини, які входять у їхній склад.Не потрібно їсти кукурудзяні пластівці, які міняють колір молока.
Ці пластівці, як зазначає Майкл Поллан, оброблені і наповнені рафінованими вуглеводами та хімічними домішками.
Принципи правильного харчування від Майкла Поллана:
Читайте також: Піраміда здорового харчування і Гарвардська тарілка – що й до чого, та як у нас.
Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!
➡ Приват 4149629353047269
➡ Monobank: 4441114410047144
➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com
➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc
Дякуємо!
Схожі статті
Підтримайте Medfond.com!
Become a Patron!
Не забудьте підписатися на Наш канал:
Рекомендуємо
Випадкова стаття
Як схуднути? Термодинаміка, біохімія, чи, все таки, психологія?Осінній раціон дитини: 20 необхідних продуктів
Популярні статті
Рукола: користь, шкода та вплив на організмКабачок: користь та шкодаЛохина - користь та шкода Базилік - користь та протипоказання до вживанняМагній: вміст в продуктах харчування та користь для організмуКорисні властивості ягід чорниціПіраміда здорового харчування і Гарвардська тарілка – що й до чого, та як у насПолуниця - користь та шкодаМалина: користь та шкодаЛляна олія: користь та шкода
Акація - лікувальні властивостіНагідки - лікувальні властивостіКалина - лікувальні властивостіКвасоля - лікувальні властивостіБузок - лікувальні властивостіБереза - лікувальні властивостіСпориш звичайний - лікувальні властивостіПодорожник - лікувальні властивостіЗвіробій - лікувальні властивостіРедька чорна - лікувальні властивості